KONST / Litografier / Litografi 9963318
nr 996 3318
Litografi
signerad, 60-upplaga, hus, bladets mått: 63x45
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 23 november 2015
kl 20:47:43
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
Lis Husberg (f. 1920)